RENT A CAR - X ... VETURA me QERA ... 19 € - 24 h

Shitet nga: RENT A CAR Sot 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane

VETURA ME QERA - RENT A CAR

Vetura AUTOMATIKE dhe MANUALE

Mundësi Rezervimi
Mundësi pritje ne vende te caktuara pa extra pages

Tel ... 044 90 06 60


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim