Bëjm Shitjen dhe Servisimin e makinave Karcher

Shitet nga: Nuhi 28 Nën 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Bëjm Shitjen dhe servisimin e makinave per auto larje
ose shpricave
Si dhe posedojmë te gjitha pjeset këmbyse te produktet
Karcher.Wap Kranzle.etj
Për te gjitha paisjet ne ju ofrojme Garancion
Po ashtu bejem blerjen e makinave në defekt .
Ju Mirë Presim .
Adresa .Peran-Podujev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim