Makina per prerjen e metalit dhe te drurit

Shitet nga: Bekim Sot 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Shiten makina per prerjen e metalit dhe te drurit eshte kjo ne foto qmimi 30 euro per info nr tel 044663516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim