Makinat per prerjen e metalit dhe te drurit

Shitet nga: Bekim Sot 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Shiten makinat per prerjen e metalit dhe te drurit jan kto ne foto qmimi 30 euro per cop per info nr tel 044663516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim