SHARRA GATERI +CIRKULLARI

Shitet nga: agim Dje 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Besianë
shitet sharra gateri per prerjen e trupave +cerkullari ben prerjen e shipkave prerjen e skajeve te drrasave lenve dhe eshte ne rregull eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516 ndrrim me traktor vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim