Dyer te dhomav dhe dritare nga druri 045327459

Shitet nga: Labinot 14 Jan 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
prodhojm dyer e dritare nga druri me qmime te volitshme tel 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim