Skele me qira

Shitet nga: Blendon Hoxha 26 Gsh 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jap skele me qira 
Kemi bmi 3000 metea 
Ne e bejm dhe trasportin 
Skelet jan te tipit llajer te po sa ardhur nga germania
Por me shum kontaktoni ne numrat tan
044171512
044159140
049352524.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim