Dyer te dhomave

Shitet nga: dini 12 Jan 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer dhe dritare mete gjitha dimenzjonet me qmime te volitshme der dhome 60 euro, der dhome 70 euro. der e hymjes 100euro, der me xhom 70 euro tel.044 363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim