Zbritje ne dyer per dhoma komplet 70€ 045327459

Shitet nga: Labinot Bekteshi 13 Jan 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer te dhomav,me teh salloven dyer,te hyrjes punojm edhe me porosi dyer dhe dritare dyer dhome 70euro dyer me xhom 70euro dyer te hymjes 100 deri 150euro telefono> 044945648 dritare standarde me qmime 15 deri 35euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim