Shes keto 3 lule me qmim te volitshum

Shitet nga: Rinor Shala 05 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Lule dhe bimë
..............
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim