Garnitura 3-2-1-1

Shitet nga: Drilon 26 Krr 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Jan garnitur 3, 2 , dhe dy 1 .
Jan ne gjendje te mire .
Cmimi i garnitures eshte 360€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim