Garnitura Moderne Viber +377 44 799 989

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FER-DIZAJN 14 Tet 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Mobilje salloni
Ulse Moderne Me qmime Te Volitshme me 3 vite garancion konstruksioni hekur + dru sungjeri me atmosfer prodhimi nga Bosnja per me shum kontaktoni ne numrat e Telefonit 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe mund te na Shkruani ne Viber + 377 44 799 989 Transportin e bejm ne Gjith Teritorin e Kosoves.Falemnderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim