10 karrika, 5 euro copa

Shitet nga: Albion Ymeri 12 Gsh 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 10 karrikat qe shihni ne foto , cmimi me cope 5euro , nese i mer 2 e me shum 4 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim