3 Shankericat

Shitet nga: naimi 30 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   135 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tri Shankerica shum pak te perdorura 45 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim