KARRIKE,SHANKERICA,SEPARE PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Karrika 27 Krr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tradita ben prodhimin e karrikeve,tavolina,shankerica ,separe per terasen tuaj 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim