Karriga te Lekures

Shitet nga: NTP Graf 07 Dhj 04:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim karrikge te lekures thujse te reja permbajn qelik dhe jan shum te forta siq shihen edhe ne foto posedojm 30 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim