Makin per tharjen e rrobave

Shitet nga: Lend 21 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per tharjen e rrobave GORENJE ne gjendje te mire eshte vetum 3 here e perdorur.
Cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim