Shitet Pegulla 87 cm

Shitet nga: armendi 16 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Pegulla Hekurose
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim