Nxemje kepurth

Shitet nga: nexhat 13 Jan 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shum e rujte e perdorur pak arsyja e shitjes e kam ngjit nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim