Stuf-Kamin

Shitet nga: Meti 09 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminen shum pak e perdorur komplet me qynga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim