Mikrovale dhe grill ne gjendje te rregullt

Shitet nga: mikrovale 21 Shk 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shes mikrovalen ne gjendje te rregullt e ardhur nga jashte ,, kuchenmeister ´´ e re e paperdorur me pare. Viber +37745536876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim