Pastor Gjerman 100% origjinal

Shitet nga: ... 18 Mar 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin pastor Gjerman 100%origjinal gjinia Mashkull mosha 2 vjet e 3 muj, eshte I mire per pllace dhe per shtepi, eshte I ndegjueshem.
Arsyja pse po e hjeku eshte se kam nje qen tjeter.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim