Shitet bicikleta

Shitet nga: drilon 07 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cross
Modeli: Cross
shitet bicikleta e sapoardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir posedon 18 shpejtsi armotizera ne rroten e par dhe te dyten etj per me shum na kontaktoni ne numrin 049875535 dhe ne viber +38649875535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim