Adidas

Shitet nga: Llapi 22 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR   35 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
Kapacka Adidas me numer 42. Te importuara dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim