Karrika--Tenda--Tavolina-044 673 609...049 187 705

Shitet nga: Fatmir 18 Krr 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
---Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina
me qera per dasma , ahengje , ndeja dhe raste
te ndryshme familjare , tendat jan me madhesi
10x5m , 10x4m , 8x5m , 12x6m ,10x6m , tendat kan edhe ndriqimin , transporti dhe montimi jan
gratiss per informate dhe rezervime laj ne
tel : 044 673 609....049 187 705 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim