Karrika-Tenda-Tavolina me qera -- 044 673 609

Shitet nga: Adili 18 Krr 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
-----Japim me qera TENDA , KARRIKA , TAVOLINA ,
per Dasma , Ahengje , dhe raste te ndryshme
familjare , jan me madhesi , 12 x 6 m , 10 x 5 m
transporti dhe montimi jan gratiss per ma shume
info dhe rezervim tel : 044 673 609.....049 187 705.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim