Misër i Bardhë

Shitet nga: 15 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17,5 EUR

Komuna: Besianë
Shes miser te bardh, i fares 8 renshe i qeruar dhe i paktuar ne Thash , eshte i vitit te kaluar, dhe i gatshem per tu bluar,,0.35 cent kilogrami ose 17.50 Euro Thesi Qdo thes i ka 50 kilogram .../
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim