SHATORA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045646222 viber

Shitet nga: albani Sot 06:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x 10 m 6x12 m dhe transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA ALBANI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne edhe viber Nr : 045 646 222....ose... .045 510 869{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim