dyer me shumic dhe pakic 044363733

Shitet nga: arton 14 Jan 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
shesim dyer dhe dritare nete gjitha dimenzjonet 60 dhe 70 euro , dyer me ngjyra 80 euro .punojme edhe me porosi qmimi 60 deri100euro jumirpresim transportin ebejm gratiss 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim