Banesa prej 64m2 ne Besiane

Shitet nga: besart 23 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Besianë
Shes Banesën afër Kuvendit Komunal banesa posedon dy dhoma kuzhinen dhe banjo! gjendet ne katin III Ka ballkonin me pamje prej qyteti!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim