Shitet banesa ne Besiane

Shitet nga: ekrem 10 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Besianë
Shitet banesa ne qender te podujeves ne afersi te Western union tek posta e qytetit. Banesa gjendet ne katin perdhese eshte e pershtatshe per banim, lokal,ordinance mjeksore, zyre etj.Banesa posedon nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, koridor dhe nje depo per gjera te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim