Kontenjer

Shitet nga: Shemi 02 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR   1 650 EUR

Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Besianë
Kontenjeri esht shum i ruajtuar nuk ka korozion mund te perdoret edhe per banim. Ka gjatsi 12.20 m gjersi 2.40m dhe lartsi 2.60 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim