2 Shtepi prej 200m2 ne Besiane

Shitet nga: Isuf 11 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: rruga Drenica
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shiten dy shtepi ne podujev afer fabrikes te armaturave , te rregulluara me 13 ari truall, njera 3 kate , ka2 sallona 5 dhoma gjumi dhe dy banjo ,pa fasad, tjetra 2 kate ka sallon banjo 3 dhoma gjumi , me fasad , mundesi ndertimi +1 shtepi
lagje shum e respektuar , kontakt viber 0038649875497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim