Ipet lokalet me qera

Shitet nga: AVDI 18 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
ipen lokali me qera ne podujeve
,rruga skenderbeu perball txi per dumnic,lokali ka 25
si dhe 2 lokale tjera ngjite me kte lokal
m2 ....per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim