SHITET OSE JEPET ME QIRA!!!

Shitet nga: AGRONIII Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 950 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shitet shtepia e cila ka dy kate kati i pare eshte i banueshem, shtepi ka gjithe infrastrukturen si rrym uje asfalt dhe internet, shtepia ka dy pjes obor para dhe mrapa shtepise/shtepia gjindet tek fabrika e armatures podujeve
sHTEPIA KA 100 METRA KATRORE BAZEN NDERSA ASFALTI ESHTE TE DERA, POSEDON TE GJITHE INFRASTRUKUTREN DHE ESHTE 1 KM LARGE QENDRES. UJE 24 ORE

Qiraja eshte min 6 muaj qmimi sipas marveshjes
faleminderitNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim