SHTEPI ME QIRA NE BESIANE

Shitet nga: Truall me shtepi 18 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shes truall me shtepi
Trualli posedon afer 10 ari
Bunar garazhe si dhe shtepi
Ndihmese
perkthimi menjehere
shtepia edhe lirohet me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim