Shtepiat ne Besiane

Shitet nga: Shtepia ne shitje 01 Krr 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Komuna: Besianë
Shtepia gjindet te fabrika e armatures ne podujeve ka nje shtepi me 5 ari truell njera me 4ari truell dhe bunarin jan te ndertuara para nje jave te gatrshme per shitje perkthimi I menjehershum ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim