Urgjent shiten dy shtepit ne Podujeve

Shitet nga: Syle 25 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Besianë
Shiten dy shtepi ne rrugen Ibrahim Demolli te renovuar tersisht. Njera shtepi ka dy dhoma gjumi ni sallon ni kuzhin dhe banjo ndersa tjetra ka ni sallon me kuzhin si dhe ni banjo. Te dy shtepit jan te lidhura me nxemje qendrore me rrym si dhe me dru dhe me uj te bunarit 24 or. Siperfaqja e oborrit bashk me shtepit osht 5 ari e 35m2. Shtepit nuk jepen me qire. Per informata te tjera kontaktoni ne numer te telit. 045 475 742 vala / 045 661 105 ose viber +37745662836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim