Jepet me qera/shitet trualli me leje ndertimi Pd

Shitet nga: Korabi 25 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jepet me qera trualli prane asfalltit 60 ari ne Sibofc te Podujeves. Gjendet afer Dini petrol dhe bazenit. Posedon leje ndertimi,uje, energji elektrike, kanalizim. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim