Shiten 10-15 ari ne rrugen kryesore Pd.

Shitet nga: Korabi 19 Qer 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jepet me qera ose shitet trualli prane asfalltit ne Sibofc (m.Prishtine-Podujeve). Trualli ka 60 ari te cilat mund edhe te ndahen. Gjendet afer Dini petrol dhe bazenit. Posedon leje ndertimi,uje, energji elektrike, kanalizim. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim