Toka ne shtedim perball asfalti

Shitet nga: mehdi 05 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Adresa: shtedim
Sipërfaqe: 14 m2
Komuna: Besianë
shiten 14 ari tok ne shtedim perball asfalti toka posedon ujin, rryme dhe kanalizim. Eshte vend shume i pershtatshem siper truall edhe per bizniz ju mirpresm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim