Truli te liqeni i batllaves

Shitet nga: NUHI 13 Maj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: te liqeni i batllaves-orllan
Sipërfaqe: 5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Besianë
shes 2+3 ari trull te liqeni I batllaves te vikendicat posedon rrymen uji dhe rruga 5 mertra e gjer me hapsir dhe me lindje te diellit shum shum I pershtashme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim