shitet ara per truall ne Letanc te Podujeves

Shitet nga: 28 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet ara per truall ne fshatin Letanc te Podujeves. Ara gjindet afer rruges kryesor.,ka uje ,kanalizim dhe kabllovik. Ara ka gjithsej 28 ari. Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim