HP Compaq

Shitet nga: HP 15 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
HP Compaq & Monitor Samsung Flat 19'inch
RAM : 2.00 - GB
CPU : 2x 3.0 Pentium 4
HDD : 80.0 GB
........................................................................
Eshte ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur
..................
Jo ndrrime

.............. Kontakto Vetem ne Viber : +377 45 671 644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim