Bateri SQU-701 per Llaptop BackardBell

Shitet nga: BM ELECTRONIC 07 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   40 EUR

Komuna: Besianë
Bateri per Llaptop PackardBell EasyNote dhe modele tjera...
Modeli i bateris SQU-701
11.1 V 5200mAh
Bateria eshte e Re (e pa perdorur)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim