2 Goma 205 65 R 16 C M+S

Shitet nga: Shukri Dje 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 205 65 R 16 C M+S
ne gjendje shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim