Fellne per golf 4. 205-55-16

Shitet nga: Golf 22 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alufelget per golf 4 me goma te veres. 205-55-16. fellnet jan te bukura dhe shum te rujtura. Per me shumë ne nr e
Tel. 045-608-923
Tel. 049 361 383
Viber. +4917675158500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim