Goma M+S 195/65 15

Shitet nga: Shemi 02 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S 195/65 15 per golf 5 pasat dhe caddy si dhe goma me fellne 16" per audi a 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim