Kamionet Mercedes 609

Shitet nga: Muhamet 23 Nën 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 609 , ne gjendje te mire teknike 4.10 m rimorkion
al
al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim