Kamionet vw t4

Shitet nga: Shemi 30 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta eshte ne gjendje te mir posedon motor 2.4 dizel me goma te mira m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim